Ananas Deco
Tasarımda mükemmeliyetçi, üretimde hassas, malzemede seçici tavrımız ile mobilya sektörüne yeni bir bakış açısı kazandırmayı hedeflediğimiz markamızın Ananas Deco adı altında  atölyemizde içmimar, mimar ve ya da tasarımcı projelerinin üretim süreçlerini yürütüyoruz.İmalat desteği verdiğimiz projeleri (yaşama ve çalışma alanları için mutfaklar ve banyolar; restoranlar, mağazalar, kafeler ve bahçeler için sabit veya modüler mobilyalar, kamusal alanlar için çevresel etmenlere dayanıklı kent mobilyaları ve ekipmanları) yüksek kalitede işçilik, adil fiyatlandırma ve  estetik uygunluk kriterlerini göz önünde bulundurarak gerçeğe dönüştürüyoruz. Bünyemizdeki tasarımcı ve marangozların uyumlu çalışmaları sayesinde projenizdeki ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde analiz ederek tasarım odaklı çözümler ve yüksek kalitede işçilik sunmaktayız.


İçmimar ve mimarları anlıyor, teknik çizimler, 3D datalar ve render görselleri üzerinden hazırlanmış çıktıları üretiyoruz.


Proje çizimi - nihai ürün uyumluluğuna önem veriyoruz.


Üretim süreçlerinde, proje sahibini bilgilendiriyoruz. Ekibimiz ile üretimlerin doğruluğunu en uygun şekilde kontrol ediyoruz.


Tasarım etiği ve profesyonel ahlaka en yüksek önemi veriyoruz. Proje sahibinin fikri haklarını saklı tutuyor, müşterisiyle olan ilişkisine maksimum saygıyı gösterip, transparan kalıyoruz.     


Kaplankaya / The Six Senses / DİDİM - 2019